30 Mart 2012 Cuma

Koton İlkbahar Yaz

Moda iyi güzel hoş da ulaşılabilir olursa. Yani herkes ister Chanel çantaları Louboutin ayakkabılarını giyip  tin tin caddelerde salınmayı ama maalesef hepimiz o kadar şanslı değiliz. Allahtan ülkemizde tekstil sektörü dünya ile kapışabilecek kadar ilerlemiş durumda. Tüm dünya ile aynı trendlere daha ucuza ulaşabiliyoruz. Bir de Türk kadını Avrupa kadınından daha şık efsanesi var ki gözümle görmeden birşey diyemeyeceğim. Neyse efendim sosyal mesajımın ardından Koton' un 2012 bahar yaz kreasyonuna geçebiliriz zira Koton en başarılı sezonunu üretmiş bence. Pastel desen pastel, pile desen pile, dantel desen dantel şal desen desen şal desen hepsi mevcut. Ben iyiler seçilmeden mutlaka bir uğrayın derim. Bense şuan çok ciddi bir yol ayrımındayım. Bir karar verip hayatımın geri kalanını ona göre şekillendirmem gerekiyor. Benim için hava hoş da vereceğim karar çok yakınlarımı da etkileyecek. Bu durumda tamam mı yoksa devam mı demeliyim hiçbir fikrim yok. Büyümenin en kötü yanı da bu heralde. Bakalım hayırlısı olsun diyorum şuan umarım herşeyin en iyisi olur.

2 yorum:

  1. bende kotonun çok başarılı olduğuna inanıyorum ve bayılıyorum:) Kesinlikle bi çok noktada türk kadının daha yaratıcı olduğuna inanıyorum özellikle bi çok avrupa ülkesine nazaran:) Umarım verdiğin karar senin için en mantıklısı en hayırlısı en içine yatanı olur canım:)


    begumyagci.blogspot.com

    YanıtlaSil
  2. ayakkabı ve çanta koleksiyonu biraz diğer ünlü çantalara benzerlikle taşıyor ama diğerleri bence de çok başarılı :D kararlar konusunda bakalım ya inş inş herkes çok mutlu olacağı kararlar verir :D

    YanıtlaSil