20 Kasım 2012 Salı

2012 A.M.A

Ülke büyük olunca haliyle sürekli bir ödül töreni söz konusu oluyor. Bu sefer ki American Music Awards yani A.M.A bizim Kral Tv Müzik ödüllerinden hallice bir organizasyon. Gecenin ortalaması gayet vasat. Neyse bırakalım da kırmızı halı konuşsun :D

Söylemeden geçemeyeceğim inanılmaz normal olmuş bu sefer :D

Heidi yi severim çoğunlukla da iyi giyinir ama bu sefer beğenmedim 

O topuklularla nası yürünür hiç bir fikrim yok !!!

No doubt demek gençliğim demek a dostlar 

Vücut tipine göre bence en en en seçmemesi gereken elbiseyi seçtiği için Carly ye bir ödül de bizden gitsin 

Keisha o omuzlar ve kollar nedir yaa bu kadar da Madonna özentisi olunmaz yalnız.

Sevdim mi sevemedim mi bilemedim ya la.

Bacak kaslarını bu kadar gözümüze sokmasaydı iyiydi. Hayır olan var olmayan var.

Jennifer Morrison; o tatlı gülüşün hafif aralı bacak dekolten ile bence şıksın bebişim. Fekat gene de o göğsü o kadar açmasa mıydık acaba?

Şimdi ben size üstteki resimdeki hatun bu hatunun(Ginnifer Goodwin) kızı desem bana küfredersiniz ben de size o zaman once upon a time izleyin derim. 

Sevgili Carly Steele seni tanımam etmem  ama bu nedir ya ortaokul mezuniyetinde mi giydin sen bunu. Cıks olmamış

Phobe Price, bu rüküşlükle Kral Tv müzik ödüllerine bile almazlardı seni.

Little Black Dress ile anlatılmak istenenin bu olmadığını düşünüyorum. O eteğin boyu zaten kısa olan boyunu daha daha kısa göstermemiş mi a kuzum. Bir de artık siyah elbise kırmızı ayakkabı olayından vazgeçelim baaayanlar fenalık geldi zaar. 

Kadın yaşını başını almış ama bence de gayet şık olmuş. 

Müzik ödülleri mi dünya geniş omuzlular şampiyonası mı belli değil. Çok kapalı ve daraltıcı buldum ben.

Bir yorum yapıp kötü olmak istemiyorum seni Hakan Akkaya ya havale ediyorum.

Ben sıradan buldum çünkü genelde hep bu tonlarda elbiseler ile görüyoruz kendisini. Gece de 3 elbise değiştirdi. Ben en çok kırmızılı olanı sevdim. Alışılmışın dışındaydı.                                                                  
Elisha seni günahım kadar sevmesem dünyalar kadar kıskansam da kötü olmamışsın. Dikkat edersen kötü olmamışsın dedim iyi olmuşsun demedim.

Önemli olan tombul olmak değil. Vallahi bak. Önemli olan bunu kamufle etmek. Sonuçta bir dünya starısın giydiğin kıyafete bak. Olmuş mu Christina ha olmuş mu?
Sizce de kardeş gibi durmuyorlar mı? Ee hep kıyafetler pişti olacak değil ya saç modelleri de pişti olabiliyormuş demek ki:D Pink son zamanların en şık kıyafetini giymiş bence. Jenny ise sevdim mi sevemedim mi bilemedim. 


Kumaşın parlaklığı, desenin güzelliği  modelin vücuda oturması bence 2. en şık isim Amy sensin :D

                                                                         Bence gecenin en şık ismi Kelly Rowland. Bir kere geceye izleyici olarak katılması sebebiyle son derece yerinde bir tercih yapmış. Saçı makyajı ve takıları ile de elbisesini tamamlamış. 

Kıyafeti ile de geçer not almasına rağmen ben en çok saçını ve makyajını beğendim. Hatta gecenin en güzel saç ve makyaj ödülünü de kendisine verdim.
Bir ödül töreni daha iyisiyle kötüsüyle böyle geçti. Çıkardığımız sonuç bu yıl mini ve işlemeli elbiselerin revaçta olduğu. Neyse kazanamayanlar üzülmesinler seneye bir daha denesinler:D

1 yorum: